Reklama AdWords

Zarządzać kampanią AdWords samodzielnie, czy zlecić to agencji?

Doświadczenie i Dobre Praktyki w Kampaniach AdWords

Agencje marketingu internetowego posiadają doświadczenie w prowadzeniu kampanii popularnych usług i produktów, jak i bardziej niszowych branż. Największą przewagą agencji jest to, że widzimy jakie praktyki działają na różnych kontach, w różnych branżach i wdrażamy najbardziej sprawdzone metody pozyskiwania ruchu z płatnych wyników Google.

Czy zastanawiałeś się na przykład jak na zamówienia w Twoim sklepie wpływa pogoda, wydarzenia sportowe, moda, dzień kobiet, czy specjalne okazje? My wiemy dokładnie, jakie czynniki mogą wpłynąć pozytywnie na skuteczność Twojej kampanii, ponieważ już widzieliśmy to setki razy na kontach AdWords, którymi zarządzamy! Dlatego też jesteśmy w stanie z wyprzedzeniem skutecznie zaplanować i wdorżych zmiany, czy rozbudowę kampanii.

W skrócie mamy doświadczenie i wypracowane strategie optymalizacji kampanii AdWords, przynoszące zysk Twojej firmie.

Wiadomości i newsy z branży reklamy internetowej

W związku z tym, że cały czas się rozwijamy i obserwujemy jak rozwijają się wyszukiwarki internetowe jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, wykorzystujemy najnowsze rozwiązania, które wyróżnią Twoją reklamę AdWords

Optymalizacja kampanii AdWords pozwala nam spokojnie zasnąć

Pracujemy przy kontach AdWords 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodni, a zdarza się że nawet w nocy nie możemy spokojnie zasnąć szukając najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy. Jest to o wiele więcej czasu niż jesteś w stanie sam (lub ktoś z Twojej firmy) poświęcić na zgłębianie tajników AdWords.

Pewnie nie raz zastanawialiście się nad tym, że skoro Google AdWords jest taki „prosty” to po co mi pomoc oferowana przez Google w zarządzaniu kampaniami na samym początku. W sumie to prawda AdWords jest tak prosty, jak to ile widzisz możliwości jego wykorzystania. Jednak tutaj sprawdza się stare dobre powiedzenie „im dalej w las, tym więcej drzew”. Im więcej zobaczysz możliwości, im bardziej będziesz chciał szlifować i rozwijać swoje kampanie AdWords, tym będzie Ci ciężej i będziesz potrzebował na to więcej czasu.

Zacznij Oszczędzać Czas i Pieniądze!

Wychodzimy z założenia, że każdy jest specjalistą w tym co robi. Właśnie dlatego Ty powinieneś być ekspertem w swojej branży, a my w swojej.

Dlatego oszczędzaj swój czas i pieniądze, zajmij się rozwojem swojej firmy, a prowadzenie kampanii AdWords i marketing w wyszukiwarkach pozostaw tym, którzy poświęcili życie, by być doskonałymi w tym co robią!

Porozmawiajmy

Jeśli chciałbyś porozmawiać o kampaniach AdWords to zadzwoń do nas i poproś mnie do telefonu! Swoje pytania, wątpliwości możesz też napisać w komentarzu. Nie pozostawimy komentarza bez odpowiedzi! Z resztą sprawdź sam 🙂

+48 510 442 282